SINOTRUK HOWO Tippbil til salgs fra Kina på Truck1 Norge! ID: 10131634
Finn SINOTRUK HOWOGå til SINOTRUK HOWO-annonser
Denne annonsen finnes i arkivet

Denne annonsen var fjernet fra vår database. Du kan bestille: SINOTRUK HOWO

Legg inn "ønskes kjøpt"
Åpne katalogen
Annonsen Tippbil SINOTRUK HOWO er ikke lenger tilgjengelig, men vi fant lignende tilbud (20)
Lignende annonser:
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (7)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
202113500 km6x4Euro 3375 hkNyttelast: 12500 kg
Kina, Dianbu

17 500EUR

Pris inkl. mva

  • ≈ 190 667 NOK
  • ≈ 19 908 USD
202113500 km6x4Euro 3375 hkNyttelast: 12500 kg
Kina, Dianbu
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (6)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
202216700 km6x4Euro 2371 hkNyttelast: 12500 kg
Kina, Dianbu

17 500EUR

Pris inkl. mva

  • ≈ 190 667 NOK
  • ≈ 19 908 USD
202216700 km6x4Euro 2371 hkNyttelast: 12500 kg
Kina, Dianbu
SINOTRUK HOWO 371 - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO 371 - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO 371 - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO 371 - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO 371 - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (9)

SINOTRUK HOWO 371

Tippbil
200880000 km371 hk
Kina, Jin Shan Qu

17 472EUR

  • ≈ 190 362 NOK
  • ≈ 19 877 USD
200880000 km371 hk
Kina, Jin Shan Qu
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (9)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
20238x4Euro 2371 hk
Kina, Dianbu
Publisert: 1år.

17 200EUR

  • ≈ 187 399 NOK
  • ≈ 19 567 USD
20238x4Euro 2371 hk
Kina, Dianbu
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (10)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
202217550 km8x4Euro 3
Kina, Dianbu
Publisert: 1år.

17 800EUR

  • ≈ 193 936 NOK
  • ≈ 20 250 USD
202217550 km8x4Euro 3
Kina, Dianbu
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (11)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
202214500 km8x4Euro 2371 hkTotalvekt: 38000 kg
Kina, Dianbu

17 000EUR

  • ≈ 185 220 NOK
  • ≈ 19 340 USD
202214500 km8x4Euro 2371 hkTotalvekt: 38000 kg
Kina, Dianbu
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (5)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
202116566 km8x4Euro 2420 hkTotalvekt: 38000 kgTankvolume: 300 L
Kina, Dianbu

17 000EUR

Pris inkl. mva

  • ≈ 185 220 NOK
  • ≈ 19 340 USD
202116566 km8x4Euro 2420 hkTotalvekt: 38000 kgTankvolume: 300 L
Kina, Dianbu
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (7)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
202116548 km6x4Euro 2371 hkNyttelast: 12500 kg
Kina, Dianbu

17 000EUR

Pris inkl. mva

  • ≈ 185 220 NOK
  • ≈ 19 340 USD
202116548 km6x4Euro 2371 hkNyttelast: 12500 kg
Kina, Dianbu
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (9)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
202141000 km8x4Euro 2371 hkNyttelast: 50000 kgTotalvekt: 38000 kgTankvolume: 300 L
Kina, Dianbu

17 000EUR

  • ≈ 185 220 NOK
  • ≈ 19 340 USD
202141000 km8x4Euro 2371 hkNyttelast: 50000 kgTotalvekt: 38000 kgTankvolume: 300 L
Kina, Dianbu
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (7)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
202136000 km8x4Euro 2371 hkNyttelast: 50000 kgTotalvekt: 38000 kgTankvolume: 300 L
Kina, Dianbu

17 000EUR

  • ≈ 185 220 NOK
  • ≈ 19 340 USD
202136000 km8x4Euro 2371 hkNyttelast: 50000 kgTotalvekt: 38000 kgTankvolume: 300 L
Kina, Dianbu
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (8)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
202214500 km6x4Euro 2371 hkNyttelast: 12500 kg
Kina, Dianbu

17 000EUR

Pris inkl. mva

  • ≈ 185 220 NOK
  • ≈ 19 340 USD
202214500 km6x4Euro 2371 hkNyttelast: 12500 kg
Kina, Dianbu
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (7)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
202215500 km6x4Euro 3375 hkNyttelast: 15000 kg
Kina, Dianbu

17 000EUR

Pris inkl. mva

  • ≈ 185 220 NOK
  • ≈ 19 340 USD
202215500 km6x4Euro 3375 hkNyttelast: 15000 kg
Kina, Dianbu
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (7)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
202219500 km6x4Euro 3375 hkNyttelast: 15000 kg
Kina, Dianbu

17 000EUR

Pris inkl. mva

  • ≈ 185 220 NOK
  • ≈ 19 340 USD
202219500 km6x4Euro 3375 hkNyttelast: 15000 kg
Kina, Dianbu
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (8)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
202213500 km6x4Euro 2371 hkNyttelast: 16000 kg
Kina, Dianbu

17 000EUR

Pris inkl. mva

  • ≈ 185 220 NOK
  • ≈ 19 340 USD
202213500 km6x4Euro 2371 hkNyttelast: 16000 kg
Kina, Dianbu
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (10)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
202212556 km8x4Euro 2371 hk
Kina, Dianbu
Publisert: 1år.

17 000EUR

  • ≈ 185 220 NOK
  • ≈ 19 340 USD
202212556 km8x4Euro 2371 hk
Kina, Dianbu
SINOTRUK HOWO 375 Customizable - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO 375 Customizable - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO 375 Customizable - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO 375 Customizable - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO 375 Customizable - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (14)

SINOTRUK HOWO 375 Customizable

Tippbil
2024Euro 3375 hk
Kina, Shanghai
Publisert: 26dg.Referansenummer ADSK2MPQ

17 560EUR

  • ≈ 191 321 NOK
  • ≈ 19 977 USD
2024Euro 3375 hk
Kina, Shanghai
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (9)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
202216000 km8x4Euro 2371 hkTotalvekt: 38000 kgTankvolume: 300 L
Kina, Dianbu

16 900EUR

  • ≈ 184 130 NOK
  • ≈ 19 226 USD
202216000 km8x4Euro 2371 hkTotalvekt: 38000 kgTankvolume: 300 L
Kina, Dianbu
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (10)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
202216733 km8x4Euro 2371 hk
Kina, Dianbu
Publisert: 1år.

16 900EUR

  • ≈ 184 130 NOK
  • ≈ 19 226 USD
202216733 km8x4Euro 2371 hk
Kina, Dianbu
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (9)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
202415000 km6x4Euro 3371 hkNyttelast: 40000 kg
Kina, Lu Yang Qu
Publisert: 1mån.

16 855EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 183 640 NOK
  • ≈ 19 175 USD
202415000 km6x4Euro 3371 hkNyttelast: 40000 kg
Kina, Lu Yang Qu
Kontakt selger
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 1
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 2
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 3
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 4
SINOTRUK HOWO - Tippbil: bilde 5
Se alle bildene (8)

SINOTRUK HOWO

Tippbil
202415000 km6x4Euro 3371 hkNyttelast: 40000 kg
Kina, Lu Yang Qu
Publisert: 1mån.

16 855EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 183 640 NOK
  • ≈ 19 175 USD
202415000 km6x4Euro 3371 hkNyttelast: 40000 kg
Kina, Lu Yang Qu
Kontakt selger

Tippbil SINOTRUK HOWO

Se lignende
Hmm, det ser ut til at varen er solgt
Tippbil SINOTRUK HOWO: bilde 1

Finn nye tilbud i katalogen

Åpne katalogen
zoom in
Tippbil SINOTRUK HOWO: bilde 1
See what's in stock now
Kjøretøy for næringsvirksomhet SINOTRUK
4.8
1 anmeldelser
SOLGT

17 407EUR

  • ≈ 189 654 NOK
  • ≈ 19 803 USD

1 Juli 2025

Denne annonsen er lagret i arkivet som referanse (spesifikasjoner, typisk pris). Det finnes ingen utdaterte annonser på nettstedet — alle aktive alternativer finner du nedenfor.

Merke

Modell

Med henger

Sted

Kina, Shanghai, P.R.China

Dette tilbudet er kun til informasjonsformål. Vennligst bekreft detaljer direkte med selgeren.

Kjøretøy for næringsvirksomhet SINOTRUK
4.8
1 anmeldelser
SOLGT

17 407EUR

  • ≈ 189 654 NOK
  • ≈ 19 803 USD

1 Juli 2025

Dette tilbudet er kun til informasjonsformål. Vennligst bekreft detaljer direkte med selgeren.

Ved å klikke på en lenke på dette nettstedet, godtar du og samtykker i innsamling og behandling av din personlige informasjon, inkludert bruk av informasjonskapsler og annen sporingsteknologi. Det er implementert for å forbedre og tilpasse din erfaring på denne nettsiden, andre våre nettsteder og nettsteder for tredjepartsannonsører som samarbeider med oss. Våre partnere kan også lagre informasjonskapsler på enheten din eller bruke lignende teknologier for å samle inn og behandle personlige opplysninger. Lær mer om hvordan vi behandler dine personlige opplysninger.
t1 old test archive
t1 test archive - Truck
t1 test archive - SHANGHAI LONGSHOU MACHINERY COMPANY LIMITED