Howo A7 6x4 Trekkvogn til salgs fra Kina på Truck1 Norge! ID: 10859498
Finn SINOTRUK HOWOGå til SINOTRUK HOWO-annonser
Denne annonsen finnes i arkivet

Denne annonsen var fjernet fra vår database. Du kan bestille: Howo A7 6x4

Legg inn "ønskes kjøpt"
Åpne katalogen
Annonsen Trekkvogn Howo A7 6x4 er ikke lenger tilgjengelig, men vi fant lignende tilbud (10)
Lignende annonser:
Howo A7 6x4 - Trekkvogn: bilde 1
Howo A7 6x4 - Trekkvogn: bilde 2
Howo A7 6x4 - Trekkvogn: bilde 3
Howo A7 6x4 - Trekkvogn: bilde 4
Howo A7 6x4 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (6)

Howo A7 6x4

Trekkvogn
20246500 km6x4Euro 2374 hkTotalvekt: 8500 kg
Kina, Jining
Publisert: 16dg.

13 036EUR

  • ≈ 147 497 NOK
  • ≈ 14 842 USD
20246500 km6x4Euro 2374 hkTotalvekt: 8500 kg
Kina, Jining
Kontakt selger
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 1
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 2
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 3
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 4
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (9)

Howo 371 6x4

Trekkvogn
20244500 kmEuro 2366 hkTotalvekt: 8500 kg
Kina, Jining
Publisert: 9dg.

13 036EUR

  • ≈ 147 497 NOK
  • ≈ 14 842 USD
20244500 kmEuro 2366 hkTotalvekt: 8500 kg
Kina, Jining
Kontakt selger
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 1
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 2
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 3
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 4
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (5)

Howo 371 6x4

Trekkvogn
20244500 km6x4Euro 2371 hkTotalvekt: 8500 kg
Kina, Jining
Publisert: 16dg.

13 036EUR

  • ≈ 147 497 NOK
  • ≈ 14 842 USD
20244500 km6x4Euro 2371 hkTotalvekt: 8500 kg
Kina, Jining
Kontakt selger
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 1
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 2
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 3
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 4
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (9)

Howo 371 6x4

Trekkvogn
20244500 kmEuro 2371 hkTotalvekt: 8500 kg
Kina, Jining
Publisert: 9dg.

13 036EUR

  • ≈ 147 497 NOK
  • ≈ 14 842 USD
20244500 kmEuro 2371 hkTotalvekt: 8500 kg
Kina, Jining
Kontakt selger
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 1
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 2
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 3
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 4
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (8)

Howo 371 6x4

Trekkvogn
20244500 km6x4Euro 2371 hkTotalvekt: 10000 kg
Kina, Jining
Publisert: 23dg.

13 027EUR

  • ≈ 147 395 NOK
  • ≈ 14 832 USD
20244500 km6x4Euro 2371 hkTotalvekt: 10000 kg
Kina, Jining
Kontakt selger
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 1
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 2
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 3
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 4
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (8)

Howo 371 6x4

Trekkvogn
20244500 km6x4Euro 2366 hkTotalvekt: 12500 kg
Kina, Jining
Publisert: 17dg.

13 019EUR

  • ≈ 147 304 NOK
  • ≈ 14 822 USD
20244500 km6x4Euro 2366 hkTotalvekt: 12500 kg
Kina, Jining
Kontakt selger
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 1
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 2
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 3
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 4
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (12)

Howo 371 6x4

Trekkvogn
20244500 km6x4Euro 2366 hkTotalvekt: 10000 kg
Kina, Jining
Publisert: 11dg.

13 073EUR

  • ≈ 147 915 NOK
  • ≈ 14 884 USD
20244500 km6x4Euro 2366 hkTotalvekt: 10000 kg
Kina, Jining
Kontakt selger
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 1
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 2
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 3
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 4
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (8)

Howo 371 6x4

Trekkvogn
20244500 km6x4Euro 2371 hkTotalvekt: 12500 kg
Kina, Jining
Publisert: 22dg.

12 978EUR

  • ≈ 146 840 NOK
  • ≈ 14 776 USD
20244500 km6x4Euro 2371 hkTotalvekt: 12500 kg
Kina, Jining
Kontakt selger
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 1
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 2
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 3
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 4
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (15)

Howo 371 6x4

Trekkvogn
20244500 km6x4Euro 2371 hkTotalvekt: 12500 kg
Kina, Jining
Publisert: 20dg.

13 192EUR

  • ≈ 149 262 NOK
  • ≈ 15 019 USD
20244500 km6x4Euro 2371 hkTotalvekt: 12500 kg
Kina, Jining
Kontakt selger
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 1
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 2
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 3
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 4
Howo 371 6x4 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (7)

Howo 371 6x4

Trekkvogn
20244500 kmEuro 2366 hkTotalvekt: 8800 kg
Kina, Jining
Publisert: 1mån.

13 204EUR

  • ≈ 149 397 NOK
  • ≈ 15 033 USD
20244500 kmEuro 2366 hkTotalvekt: 8800 kg
Kina, Jining
Kontakt selger

Trekkvogn Howo A7 6x4

Se lignende
Hmm, det ser ut til at varen er solgt
Trekkvogn Howo A7 6x4: bilde 1

Finn nye tilbud i katalogen

Åpne katalogen
zoom in
Trekkvogn Howo A7 6x4: bilde 1
See what's in stock now
Kjøretøy for næringsvirksomhet SINOTRUK
4.8
1 anmeldelser
SOLGT

13 036EUR

  • ≈ 147 497 NOK
  • ≈ 14 842 USD

13 Juni 2026

Denne annonsen er lagret i arkivet som referanse (spesifikasjoner, typisk pris). Det finnes ingen utdaterte annonser på nettstedet — alle aktive alternativer finner du nedenfor.

Merke

Modell

Produksjonsår

Kilometerstand

6500 km
Totalvekt

8500 kg
Sted

Kina, Jining, China
Motor/transmisjon
utslipp klassse

drivstofftype

diesel
syl. volum

9726 cc
effekt

374 hk
motor

Howo
girkasse

transmisjon

Manual
Shassis/fjæring
hjulformel

akselavstand

32001.4 mm
forhjul

perfect, 12.00R20
bakhjul

12.00R20, perfect
hjul

Original
Førerhuset/interiøret
førerhustype

soveførerhus
Annet
servicebok

antall eiere

1

Dette tilbudet er kun til informasjonsformål. Vennligst bekreft detaljer direkte med selgeren.

Kjøretøy for næringsvirksomhet SINOTRUK
4.8
1 anmeldelser
SOLGT

13 036EUR

  • ≈ 147 497 NOK
  • ≈ 14 842 USD

13 Juni 2026

Dette tilbudet er kun til informasjonsformål. Vennligst bekreft detaljer direkte med selgeren.

Ved å klikke på en lenke på dette nettstedet, godtar du og samtykker i innsamling og behandling av din personlige informasjon, inkludert bruk av informasjonskapsler og annen sporingsteknologi. Det er implementert for å forbedre og tilpasse din erfaring på denne nettsiden, andre våre nettsteder og nettsteder for tredjepartsannonsører som samarbeider med oss. Våre partnere kan også lagre informasjonskapsler på enheten din eller bruke lignende teknologier for å samle inn og behandle personlige opplysninger. Lær mer om hvordan vi behandler dine personlige opplysninger.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - Tov Machinery Limited