Scania R500 Trekkvogn til salgs fra Romania på Truck1 Norge! ID: 10319050
Finn SCANIA R 500Gå til SCANIA R 500-annonser
Denne annonsen finnes i arkivet

Denne annonsen var fjernet fra vår database. Du kan bestille: Scania R500

Legg inn "ønskes kjøpt"
Åpne katalogen
Annonsen Trekkvogn Scania R500 er ikke lenger tilgjengelig, men vi fant lignende tilbud (10)
Lignende annonser:
Scania R500 - Trekkvogn: bilde 1
Scania R500 - Trekkvogn: bilde 2
Scania R500 - Trekkvogn: bilde 3
Scania R500 - Trekkvogn: bilde 4
Scania R500 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (42)

Scania R500

Trekkvogn
2020647000 km4x2Euro 6500 hk
Ungarn, XVIII. kerület
Publisert: 1mån. Referansenummer IMP-4187

49 000EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 551 455 NOK
  • ≈ 56 001 USD
2020647000 km4x2Euro 6500 hk
Ungarn, XVIII. kerület
Kontakt selger
Scania S 500 - Trekkvogn: bilde 1
Scania S 500 - Trekkvogn: bilde 2
Scania S 500 - Trekkvogn: bilde 3
Scania S 500 - Trekkvogn: bilde 4
Scania S 500 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (40)

Scania S 500

Trekkvogn
2021740000 km4x2Euro 6500 hk
Ungarn, XVIII. kerület

48 400EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 544 703 NOK
  • ≈ 55 315 USD
2021740000 km4x2Euro 6500 hk
Ungarn, XVIII. kerület
Kontakt selger
Scania R500 - Trekkvogn: bilde 1
Scania R500 - Trekkvogn: bilde 2
Scania R500 - Trekkvogn: bilde 3
Scania R500 - Trekkvogn: bilde 4
Scania R500 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (41)

Scania R500

Trekkvogn
2021667000 km4x2Euro 6500 hk
Ungarn, XVIII. kerület
Publisert: 1mån. Referansenummer IMP-4216

51 400EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 578 465 NOK
  • ≈ 58 744 USD
2021667000 km4x2Euro 6500 hk
Ungarn, XVIII. kerület
Kontakt selger
Scania R 450 - Trekkvogn: bilde 1
Scania R 450 - Trekkvogn: bilde 2
Scania R 450 - Trekkvogn: bilde 3
Scania R 450 - Trekkvogn: bilde 4
Scania R 450 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (11)

Scania R 450

Trekkvogn
2021542000 km4x2Euro 6450 hk
Spania, Madrid

49 000EUR

  • ≈ 551 455 NOK
  • ≈ 56 001 USD
2021542000 km4x2Euro 6450 hk
Spania, Madrid
Kontakt selger
Scania R 500 - Trekkvogn: bilde 1
Scania R 500 - Trekkvogn: bilde 2
Scania R 500 - Trekkvogn: bilde 3
Scania R 500 - Trekkvogn: bilde 4
Scania R 500 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (20)

Scania R 500

Trekkvogn
2021565108 km4x2500 hk
Belgia, Hooglede
Publisert: 2dg.Referansenummer TC82947

45 900EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 516 567 NOK
  • ≈ 52 458 USD
2021565108 km4x2500 hk
Belgia, Hooglede
Kontakt selger
Scania R 450 - Trekkvogn: bilde 1
Scania R 450 - Trekkvogn: bilde 2
Scania R 450 - Trekkvogn: bilde 3
Scania R 450 - Trekkvogn: bilde 4
Scania R 450 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (39)

Scania R 450

Trekkvogn
2021517000 km4x2Euro 6450 hk
Ungarn, XVIII. kerület
Publisert: 1mån. Referansenummer IMP-4201

48 400EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 544 703 NOK
  • ≈ 55 315 USD
2021517000 km4x2Euro 6450 hk
Ungarn, XVIII. kerület
Kontakt selger
SCANIA R410 - Trekkvogn: bilde 1
SCANIA R410 - Trekkvogn: bilde 2
SCANIA R410 - Trekkvogn: bilde 3
SCANIA R410 - Trekkvogn: bilde 4
SCANIA R410 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (23)

SCANIA R410

Trekkvogn
2021371000 kmEuro 6
Spania, Alcalá de Guadaíra
Publisert: 1mån.

49 500EUR

  • ≈ 557 082 NOK
  • ≈ 56 573 USD
2021371000 kmEuro 6
Spania, Alcalá de Guadaíra
Kontakt selger
Scania R500 - Trekkvogn: bilde 1
Scania R500 - Trekkvogn: bilde 2
Scania R500 - Trekkvogn: bilde 3
Scania R500 - Trekkvogn: bilde 4
Scania R500 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (19)

Scania R500

Trekkvogn
2021742528 km4x2Euro 6500 hkNyttelast: 10917 kgTotalvekt: 19500 kg
Nederland, Vuren
Publisert: 1mån. Referansenummer 325403

45 500EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 512 066 NOK
  • ≈ 52 001 USD
2021742528 km4x2Euro 6500 hkNyttelast: 10917 kgTotalvekt: 19500 kg
Nederland, Vuren
Kontakt selger
SCANIA R 450 / HYDRAULIKA / RETARDER / KLIMA POSTOJOWA / 2021 - Trekkvogn: bilde 1
SCANIA R 450 / HYDRAULIKA / RETARDER / KLIMA POSTOJOWA / 2021 - Trekkvogn: bilde 2
SCANIA R 450 / HYDRAULIKA / RETARDER / KLIMA POSTOJOWA / 2021 - Trekkvogn: bilde 3
SCANIA R 450 / HYDRAULIKA / RETARDER / KLIMA POSTOJOWA / 2021 - Trekkvogn: bilde 4
SCANIA R 450 / HYDRAULIKA / RETARDER / KLIMA POSTOJOWA / 2021 - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (41)

SCANIA R 450 / HYDRAULIKA / RETARDER / KLIMA POSTOJOWA / 2021

Trekkvogn
2021543000 km4x2Euro 6450 hk
Polen, Leśna-Stara Wieś
Publisert: 1mån.

48 900EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 550 330 NOK
  • ≈ 55 887 USD
2021543000 km4x2Euro 6450 hk
Polen, Leśna-Stara Wieś
Scania S 500 EURO 6d, Retarder, Standairco - Trekkvogn: bilde 1
Scania S 500 EURO 6d, Retarder, Standairco - Trekkvogn: bilde 2
Scania S 500 EURO 6d, Retarder, Standairco - Trekkvogn: bilde 3
Scania S 500 EURO 6d, Retarder, Standairco - Trekkvogn: bilde 4
Scania S 500 EURO 6d, Retarder, Standairco - Trekkvogn: bilde 5
Se alle bildene (13)

Scania S 500 EURO 6d, Retarder, Standairco

Trekkvogn
2021789000 km4x2Euro 6500 hk
Nederland, Ede
Publisert: 1dg.Referansenummer 278604

48 900EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 550 330 NOK
  • ≈ 55 887 USD
2021789000 km4x2Euro 6500 hk
Nederland, Ede
Kontakt selger

Trekkvogn Scania R500

Se lignende
Hmm, det ser ut til at varen er solgt
Trekkvogn Scania R500: bilde 1

Finn nye tilbud i katalogen

Åpne katalogen
zoom in
Trekkvogn Scania R500: bilde 1
See what's in stock now
Kjøretøy for næringsvirksomhet SCANIA
4.68
5 anmeldelser
SOLGT

48 900EUR

  • ≈ 550 330 NOK
  • ≈ 55 887 USD

15 November 2025

Denne annonsen er lagret i arkivet som referanse (spesifikasjoner, typisk pris). Det finnes ingen utdaterte annonser på nettstedet — alle aktive alternativer finner du nedenfor.

Merke

Modell

Produksjonsår

Kilometerstand

686877 km
Egenvekt

8583 kg
Totalvekt

19500 kg
Farge

blå
Sted

Romania, SAT. CHIAJNA - COM. CHIAJNA STR. ITALIA Nr. 1-7, Romania
Motor/transmisjon
utslipp klassse

drivstofftype

diesel
syl. volum

12742 cc
effekt

500 hk
motor

DC 13.165
girkasse

transmisjon

AUTOMATIC 12
Shassis/fjæring
hjulformel

akselavstand

3750 mm
hjul

50% 315/70R22,5;40% 315/70R22,5
Førerhuset/interiøret
førerhustype

soveførerhus
antall seter

2

Dette tilbudet er kun til informasjonsformål. Vennligst bekreft detaljer direkte med selgeren.

Kjøretøy for næringsvirksomhet SCANIA
4.68
5 anmeldelser
SOLGT

48 900EUR

  • ≈ 550 330 NOK
  • ≈ 55 887 USD

15 November 2025

Dette tilbudet er kun til informasjonsformål. Vennligst bekreft detaljer direkte med selgeren.

Andre serier av Trekkvogner SCANIA

Ved å klikke på en lenke på dette nettstedet, godtar du og samtykker i innsamling og behandling av din personlige informasjon, inkludert bruk av informasjonskapsler og annen sporingsteknologi. Det er implementert for å forbedre og tilpasse din erfaring på denne nettsiden, andre våre nettsteder og nettsteder for tredjepartsannonsører som samarbeider med oss. Våre partnere kan også lagre informasjonskapsler på enheten din eller bruke lignende teknologier for å samle inn og behandle personlige opplysninger. Lær mer om hvordan vi behandler dine personlige opplysninger.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - AIC TRUCKS SA