




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 291EUR
Pris ekskl. mva
- ≈ 24 337 NOK
- ≈ 2 569 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Pris ekskl. mva
- ≈ 207 154 NOK
- ≈ 21 867 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Pris ekskl. mva
- ≈ 26 027 NOK
- ≈ 2 747 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Pris ekskl. mva
- ≈ 20 715 NOK
- ≈ 2 186 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 947EUR
Pris ekskl. mva
- ≈ 20 683 NOK
- ≈ 2 183 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Pris ekskl. mva
- ≈ 84 455 NOK
- ≈ 8 915 USD



Metal-Technik für NEW HOLLAND TL 90
4 344EUR
- ≈ 46 147 NOK
- ≈ 4 871 USD

Metal-Technik ür NEW HOLLAND TD.5.115
4 344EUR
- ≈ 46 147 NOK
- ≈ 4 871 USD





Metal-Technik Frontlader für NEW HOLLAND TD 5050, 5030, 5020, 5010 / Ładowacz
4 344EUR
- ≈ 46 147 NOK
- ≈ 4 871 USD



Metal-Technik Ładowacz czołowu / Frontlader NEW HOLLAND TD 80D, TD 95D
4 344EUR
- ≈ 46 147 NOK
- ≈ 4 871 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 26 558 NOK
- ≈ 2 803 USD



New Holland TVT - TUZ przedni podnośnik kompletny
2 749EUR
- ≈ 29 203 NOK
- ≈ 3 082 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 19 185 NOK
- ≈ 2 025 USD





New Holland T5.120 Dynamic Command Original NH
2 007EUR
- ≈ 21 320 NOK
- ≈ 2 250 USD




New Holland SKOVL Korn/flisskovl med CNH teleskopophæng
1 672EUR
- ≈ 17 762 NOK
- ≈ 1 874 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 10 623 NOK
- ≈ 1 121 USD





Balast obciążnik do John Deere, Deutz, Fendt, Massey Ferguson, New Holland
1 260EUR
Pris inkl. mva
- ≈ 13 385 NOK
- ≈ 1 412 USD





EH Palettengabel für New Holland W50 1200 mm
950EUR
- ≈ 10 092 NOK
- ≈ 1 065 USD





EH Palettengabel passend New Holland W70 2,5 t
950EUR
- ≈ 10 092 NOK
- ≈ 1 065 USD





Euroadapter Skid Steer Hoflader Radlader Euro Adapter New Holland
833EUR
- ≈ 8 849 NOK
- ≈ 934 USD





Sauermann HS 1500-KUD 1710-1KUD Automatyczny Zaczep Fendt John Deere New Holland Case IH
412EUR
- ≈ 4 376 NOK
- ≈ 462 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 4 259 NOK
- ≈ 449 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 4 259 NOK
- ≈ 449 USD





New Holland Excavator bucket New Holland Graafbak 70 cm Graafmachine Bak – 0.7 x 0.57 x 0.60– Excavator Bucket
350EUR
Pris ekskl. mva
- ≈ 3 718 NOK
- ≈ 392 USD


New Holland Case Obciążnik Balast 45 kg 87353832
103EUR
- ≈ 1 094 NOK
- ≈ 115 USD



New Holland 2813009



New Holland 4552547



New Holland 4552559



New Holland 4552657



New Holland 4552548



New Holland 2438601




New Holland 2405860



New Holland 4552809




New Holland 84094055


New Holland 87408056



New Holland 2405855


New Holland 4524684


New Holland 72182327


New Holland 87425764


New Holland 87425766


New Holland 4574844


New Holland RS-20.11-018


New Holland 4526579



New Holland 4552746




New Holland 2405858


New Holland 87540358


New Holland 84195553



New Holland 4552560



New Holland 4574840


New Holland 4524681


New Holland RS-23.02-079



New Holland 421952A1



New Holland 2813009



New Holland RS-11.09-022



New Holland 2813011


New Holland 9804054


New Holland NH064001FCK00


New Holland 47508496


New Holland 47565914





Lehnhoff SW F NEW Holland E 215





Lehnhof SW F aus New Holland E 215



New Holland 73186417



New Holland 84092504


New Holland 4524683


New Holland 2405868



New Holland 2438690



New Holland 4574800


New Holland 87407129


New Holland 4524965


New Holland 4526578



New Holland 421830A1


New Holland RS-11.10-033



New Holland 2813016


New Holland 4524966




New Holland 72182689



New Holland 4552745



New Holland 4552744


New Holland Kugletræk Til T6-7-8.


New Holland 84094139
Utstyr New Holland 273
Se lignende7 650EUR
Pris ekskl. mva
- ≈ 81 268 NOK
- ≈ 8 578 USD
4 Juli 2024
Denne annonsen er lagret i arkivet som referanse (spesifikasjoner, typisk pris). Det finnes ingen utdaterte annonser på nettstedet — alle aktive alternativer finner du nedenfor.
For sale 2015 New Holland 273 Grass Pickup. This pre-owned machine has undergone a comprehensive inspection, and a transparent, objective report is available on our website.
3m Working Width: Cover more ground in less time with the generous 3-meter working width of the New Holland 273 Grass Pickup.
Hydraulic Folding Wheels: Enjoy convenient transportation and storage with the hydraulically foldable wheels, allowing for easy maneuverability and space-saving.
Chain Lubrication: The New Holland 273 Grass Pickup features a reliable chain lubrication system, ensuring smooth and efficient operation during your harvesting tasks.
More information
Applicable material: Grass
Dette tilbudet er kun til informasjonsformål. Vennligst bekreft detaljer direkte med selgeren.
7 650EUR
Pris ekskl. mva
- ≈ 81 268 NOK
- ≈ 8 578 USD
4 Juli 2024
Dette tilbudet er kun til informasjonsformål. Vennligst bekreft detaljer direkte med selgeren.











