Renault Master L3H2 Kassebil til salgs fra Belgia på Truck1 Norge! ID: 11382098
Finn RENAULT MasterGå til RENAULT Master-annonser
Denne annonsen finnes i arkivet

Denne annonsen var fjernet fra vår database. Du kan bestille: Renault Master L3H2

Legg inn "ønskes kjøpt"
Åpne katalogen
Annonsen Kassebil Renault Master L3H2 er ikke lenger tilgjengelig, men vi fant lignende tilbud (10)
Lignende annonser:
Renault Master L3H2 - Kassebil: bilde 1
Renault Master L3H2 - Kassebil: bilde 2
Renault Master L3H2 - Kassebil: bilde 3
Renault Master L3H2 - Kassebil: bilde 4
Renault Master L3H2 - Kassebil: bilde 5
Se alle bildene (20)

Renault Master L3H2

Kassebil
202194042 kmEuro 6
Belgia, Hooglede
Publisert: 2dg.Referansenummer TC65429

14 900EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 167 687 NOK
  • ≈ 17 029 USD
202194042 kmEuro 6
Belgia, Hooglede
Kontakt selger
Renault Master 2.3 L4H2 Navi AC Euro6! - Kassebil: bilde 1
Renault Master 2.3 L4H2 Navi AC Euro6! - Kassebil: bilde 2
Renault Master 2.3 L4H2 Navi AC Euro6! - Kassebil: bilde 3
Renault Master 2.3 L4H2 Navi AC Euro6! - Kassebil: bilde 4
Renault Master 2.3 L4H2 Navi AC Euro6! - Kassebil: bilde 5
Se alle bildene (20)

Renault Master 2.3 L4H2 Navi AC Euro6!

Kassebil
2023132691 kmdieselEuro 6Antall seter: 3145 hkNyttelast: 1129 kgTotalvekt: 3500 kg
Nederland, Vuren
Publisert: 29dg.Referansenummer 327029

14 850EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 167 124 NOK
  • ≈ 16 971 USD
2023132691 kmdieselEuro 6Antall seter: 3145 hkNyttelast: 1129 kgTotalvekt: 3500 kg
Nederland, Vuren
Kontakt selger
Renault Master 150.35 L3 H2, euro 6, Airco, Sensoren - Kassebil: bilde 1
Renault Master 150.35 L3 H2, euro 6, Airco, Sensoren - Kassebil: bilde 2
Renault Master 150.35 L3 H2, euro 6, Airco, Sensoren - Kassebil: bilde 3
Renault Master 150.35 L3 H2, euro 6, Airco, Sensoren - Kassebil: bilde 4
Renault Master 150.35 L3 H2, euro 6, Airco, Sensoren - Kassebil: bilde 5
Se alle bildene (20)

Renault Master 150.35 L3 H2, euro 6, Airco, Sensoren

Kassebil
2023240692 kmdieselEuro 6Antall seter: 3150 hkNyttelast: 1453 kgTotalvekt: 3500 kg
Nederland, Berkel en Rodenrijs
Publisert: 24dg.Referansenummer VTL57F

14 950EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 168 250 NOK
  • ≈ 17 086 USD
2023240692 kmdieselEuro 6Antall seter: 3150 hkNyttelast: 1453 kgTotalvekt: 3500 kg
Nederland, Berkel en Rodenrijs
Kontakt selger
Renault Master T35 2.3 dCi 135 L2H2 Airco Cruise 3 Zits Camera Na - Kassebil: bilde 1
Renault Master T35 2.3 dCi 135 L2H2 Airco Cruise 3 Zits Camera Na - Kassebil: bilde 2
Renault Master T35 2.3 dCi 135 L2H2 Airco Cruise 3 Zits Camera Na - Kassebil: bilde 3
Renault Master T35 2.3 dCi 135 L2H2 Airco Cruise 3 Zits Camera Na - Kassebil: bilde 4
Renault Master T35 2.3 dCi 135 L2H2 Airco Cruise 3 Zits Camera Na - Kassebil: bilde 5
Se alle bildene (14)

Renault Master T35 2.3 dCi 135 L2H2 Airco Cruise 3 Zits Camera Na

Kassebil
2020184641 kmdieselEuro 6Antall seter: 3136 hk
Nederland, Roosendaal
Publisert: 16dg.Referansenummer VGF-95-P

14 950EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 168 250 NOK
  • ≈ 17 086 USD
2020184641 kmdieselEuro 6Antall seter: 3136 hk
Nederland, Roosendaal
Renault Master 135PK L2H2 LED Aire acondicionado Control de crucero Euro 6 L2 A/C Cruise control - Kassebil: bilde 1
Renault Master 135PK L2H2 LED Aire acondicionado Control de crucero Euro 6 L2 A/C Cruise control - Kassebil: bilde 2
Renault Master 135PK L2H2 LED Aire acondicionado Control de crucero Euro 6 L2 A/C Cruise control - Kassebil: bilde 3
Renault Master 135PK L2H2 LED Aire acondicionado Control de crucero Euro 6 L2 A/C Cruise control - Kassebil: bilde 4
Renault Master 135PK L2H2 LED Aire acondicionado Control de crucero Euro 6 L2 A/C Cruise control - Kassebil: bilde 5
Se alle bildene (20)

Renault Master 135PK L2H2 LED Aire acondicionado Control de crucero Euro 6 L2 A/C Cruise control

Kassebil
2021108243 kmdieselEuro 6135 hkNyttelast: 1451 kgTotalvekt: 3500 kg
Spania, Ontigola

14 850EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 167 124 NOK
  • ≈ 16 971 USD
2021108243 kmdieselEuro 6135 hkNyttelast: 1451 kgTotalvekt: 3500 kg
Spania, Ontigola
Kontakt selger
Renault Master L3H2 ładny 2.3dCi-135KM 6-biegów Klima bagażnik dachowy nawigacja - Kassebil: bilde 1
Renault Master L3H2 ładny 2.3dCi-135KM 6-biegów Klima bagażnik dachowy nawigacja - Kassebil: bilde 2
Renault Master L3H2 ładny 2.3dCi-135KM 6-biegów Klima bagażnik dachowy nawigacja - Kassebil: bilde 3
Renault Master L3H2 ładny 2.3dCi-135KM 6-biegów Klima bagażnik dachowy nawigacja - Kassebil: bilde 4
Renault Master L3H2 ładny 2.3dCi-135KM 6-biegów Klima bagażnik dachowy nawigacja - Kassebil: bilde 5
Se alle bildene (12)

Renault Master L3H2 ładny 2.3dCi-135KM 6-biegów Klima bagażnik dachowy nawigacja

Kassebil
2021141300 kmdieselAntall seter: 3135 hk
Polen, Rzędowice
Publisert: 21dg.

14 434EUR

  • ≈ 162 443 NOK
  • ≈ 16 496 USD
2021141300 kmdieselAntall seter: 3135 hk
Polen, Rzędowice
Kontakt selger
RENAULT Master 130 dCi L3H2 Euro6 KLIMA COC Regal - Kassebil: bilde 1
RENAULT Master 130 dCi L3H2 Euro6 KLIMA COC Regal - Kassebil: bilde 2
RENAULT Master 130 dCi L3H2 Euro6 KLIMA COC Regal - Kassebil: bilde 3
RENAULT Master 130 dCi L3H2 Euro6 KLIMA COC Regal - Kassebil: bilde 4
RENAULT Master 130 dCi L3H2 Euro6 KLIMA COC Regal - Kassebil: bilde 5
Se alle bildene (12)

RENAULT Master 130 dCi L3H2 Euro6 KLIMA COC Regal

Kassebil
201717279 kmdieselEuro 6Antall seter: 2130 hkNyttelast: 1410 kgTotalvekt: 3500 kg
Tyskland, Rohrbach

15 200EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 171 063 NOK
  • ≈ 17 371 USD
201717279 kmdieselEuro 6Antall seter: 2130 hkNyttelast: 1410 kgTotalvekt: 3500 kg
Tyskland, Rohrbach
Kontakt selger
Renault Master 130.35 L2 H2 2.3 Dci Euro 6, Nav, Camera - Kassebil: bilde 1
Renault Master 130.35 L2 H2 2.3 Dci Euro 6, Nav, Camera - Kassebil: bilde 2
Renault Master 130.35 L2 H2 2.3 Dci Euro 6, Nav, Camera - Kassebil: bilde 3
Renault Master 130.35 L2 H2 2.3 Dci Euro 6, Nav, Camera - Kassebil: bilde 4
Renault Master 130.35 L2 H2 2.3 Dci Euro 6, Nav, Camera - Kassebil: bilde 5
Se alle bildene (20)

Renault Master 130.35 L2 H2 2.3 Dci Euro 6, Nav, Camera

Kassebil
2022208733 kmdieselEuro 6Antall seter: 3131 hkNyttelast: 1544 kgTotalvekt: 3500 kg
Nederland, Berkel en Rodenrijs
Publisert: 2mån. Referansenummer VRX01H

14 450EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 162 623 NOK
  • ≈ 16 514 USD
2022208733 kmdieselEuro 6Antall seter: 3131 hkNyttelast: 1544 kgTotalvekt: 3500 kg
Nederland, Berkel en Rodenrijs
Kontakt selger
Ford Transit 2.0 L3H2 Camera Euro6 AC - Kassebil: bilde 1
Ford Transit 2.0 L3H2 Camera Euro6 AC - Kassebil: bilde 2
Ford Transit 2.0 L3H2 Camera Euro6 AC - Kassebil: bilde 3
Ford Transit 2.0 L3H2 Camera Euro6 AC - Kassebil: bilde 4
Ford Transit 2.0 L3H2 Camera Euro6 AC - Kassebil: bilde 5
Se alle bildene (16)

Ford Transit 2.0 L3H2 Camera Euro6 AC

Kassebil
2021124465 kmdieselEuro 6Antall seter: 3129 hkNyttelast: 1332 kgTotalvekt: 3500 kg
Nederland, Vuren

14 850EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 167 124 NOK
  • ≈ 16 971 USD
2021124465 kmdieselEuro 6Antall seter: 3129 hkNyttelast: 1332 kgTotalvekt: 3500 kg
Nederland, Vuren
Kontakt selger
Renault Master 2.3dCi- L2H2 ingericht - Kassebil: bilde 1
Renault Master 2.3dCi- L2H2 ingericht - Kassebil: bilde 2
Renault Master 2.3dCi- L2H2 ingericht - Kassebil: bilde 3
Renault Master 2.3dCi- L2H2 ingericht - Kassebil: bilde 4
Renault Master 2.3dCi- L2H2 ingericht - Kassebil: bilde 5
Se alle bildene (18)

Renault Master 2.3dCi- L2H2 ingericht

Kassebil
201980110 kmdieselEuro 6Antall seter: 3136 hkNyttelast: 1400 kgTotalvekt: 3500 kg
Belgia, Merchtem
Publisert: 17dg.

13 950EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 156 996 NOK
  • ≈ 15 943 USD
201980110 kmdieselEuro 6Antall seter: 3136 hkNyttelast: 1400 kgTotalvekt: 3500 kg
Belgia, Merchtem
Kontakt selger

Kassebil Renault Master L3H2

Se lignende
Hmm, det ser ut til at varen er solgt
Kassebil Renault Master L3H2: bilde 1

Finn nye tilbud i katalogen

Åpne katalogen
zoom in
Kassebil Renault Master L3H2: bilde 1
See what's in stock now
Kjøretøy for næringsvirksomhet RENAULT
4
1 anmeldelser
SOLGT

14 900EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 167 687 NOK
  • ≈ 17 029 USD

23 Juni 2026

Denne annonsen er lagret i arkivet som referanse (spesifikasjoner, typisk pris). Det finnes ingen utdaterte annonser på nettstedet — alle aktive alternativer finner du nedenfor.

Merke

Modell

Referansenummer

TC65429
Produksjonsår

Kilometerstand

94042 km
Første registreringsdato

08.07.2021
Sted

Belgia, Ieperstraat 103, Hooglede, BE
Motor/transmisjon
utslipp klassse

girkasse

transmisjon

Schaltgetriebe, 6-Gang
Shassis/fjæring
fjæring

vår
fjæring foraksel

hjulformel

4x2
styring aksler

bremser

skivebremser
ABS

forhjul

225/65r16c, 5%
bakhjul

225/65r16c, 35%
Førerhuset/interiøret
elektriske vinduer

elektriske speil

sentrallås

cruisekontroll

Dette tilbudet er kun til informasjonsformål. Vennligst bekreft detaljer direkte med selgeren.

Kjøretøy for næringsvirksomhet RENAULT
4
1 anmeldelser
SOLGT

14 900EUR

Pris ekskl. mva

  • ≈ 167 687 NOK
  • ≈ 17 029 USD

23 Juni 2026

Dette tilbudet er kun til informasjonsformål. Vennligst bekreft detaljer direkte med selgeren.

Andre serier av Varebiler RENAULT

Ved å klikke på en lenke på dette nettstedet, godtar du og samtykker i innsamling og behandling av din personlige informasjon, inkludert bruk av informasjonskapsler og annen sporingsteknologi. Det er implementert for å forbedre og tilpasse din erfaring på denne nettsiden, andre våre nettsteder og nettsteder for tredjepartsannonsører som samarbeider med oss. Våre partnere kan også lagre informasjonskapsler på enheten din eller bruke lignende teknologier for å samle inn og behandle personlige opplysninger. Lær mer om hvordan vi behandler dine personlige opplysninger.
t1 old test archive
t1 test archive - Van
t1 test archive - TheTruckCompany